Cennik warsztatu samochodowego


Wszystkie podane ceny są cenami brutto. Prosimy zwrócić uwagę, że ceny niektórych usług mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych ze względu na różnorodność modeli samochodów. Cena usługi zawsze jest przedstawiana klientowi przed jej wykonaniem.

Holowanie samochodu GRATIS

Warsztat.Auto.pl ul. Świerszcza 36 prowadzi usługi holownicze w dzielnicach Warszawa Włochy, Warszawa Ursus, Warszawa Ochota oraz w okolicach.

Wymiana oleju silnikowego 20-30 zł

Olej ulega zanieszczyszczeniu w trakcie regularnej i długotrwałej jazdy samochodem. Traci on wtedy swoje parametry i niedostatecznie dobrze chroni silnik. Pamiętaj, ze regularna wymiana oleju jest niezwykle istotna ze względu na osiągi silnika i jego dobre funkcjonowanie przez wiele lat. Wymiana oleju jest czynnością prostą, ale wymaga odpowiednich warunków, dlatego wiele osób w Warszawie decyduje się skorzystać z usług warsztatu samochodowego.

Wymiana klocków hamulcowych 154 zł

Zużyte klocki i tarcze mają znacznie mniejszą grubość, przez co spada zdolność do odprowadzania ciepła, a to powoduje niebezpieczeństwo szybszego przegrzania układu. Ponadto mała grubość okładziny powoduje nagrzewanie się płynu hamulcowego, przez co istnieje niebezpieczeństwo jego zagotowania.

Wycena naprawy powypadkowej GRATIS